این یه شروع واقعا تازه س!

سلام به همگی!

امیدوارم سال خوبی رو گذرونده باشید و براتون پر از اتفاقات خوب و عالی ای بوده باشه…

برای من که بود (خداروشکر)، بالا و پایین زیاد داشت ولی خب در نهایت الان که به آخر سال رسیدیم ب نظرم از بهترین و مفید ترین سال های زندگیم بود.

خیلی اتفاقات ریز و درشتی برای من افتاد، نه فقط من، برای تیمم و خانواده م هم همینطور.

نمیخوام خیلی وارد ریز جزئیاتش بشم، ولی یکی از مهم ترین داشته هام برای سال ۱۴۰۱ که از امسال بدست آوردم، حضور و نگه‌داشتن انسان‌های عزیز توی زندگیم ه که به هیچ‌وجه حاضر نیستم از دستشون بدم 🙂
واقعا دل‌گرم بودن به ی سری آدما و حس کردن پشتیبانی‌شون توی زندگی از نون شب واجب تره!

آدم هایی امسال در کنارم بودن که توی لحظات سخت و شیرین، دلم به وجودشون گرم بود و منم سعی کردم تا جای ممکن بتونم اونجوری که لیاقتش رو دارن، براشون مفید باشم…

توی کارم خیلی بالا و پایین داشتم، اما به لطف وجود «تیم بامداد»، تمام این لحظات سخت گذشت و در نهایت با سری بالا و خاطرات خوش، تونستیم سالمون رو با اتفاقات خوب و شیرین (بیشترش البته، اتفاق های تلخ هم بود متاسفانه) تموم کنیم.

دیروز توی جلسه جمع‌بندی آخر سالی که داشتیم، وقتی بچه ها داشتن اتفاق های خوب و شیرین رو مرور می‌کردن، ی لحظه اشکم درومد.. (که خداروشکر کسی ندید :)) )
دیدم چقددر کنار تلخی‌هایی که می‌بینیم و می‌شنویم، اتفاقات خوب هم پیش میاد که خیلی به چشم‌مون نمیاد و قدرشون رو نمی‌دونیم…

و اینکه چقدر عالیه، تیمی که سال پیش‌ همین روز ها فکر نمی‌کردم دووم بیاره، امسال قوی تر از قبل و بهتر داره کارشو ادامه میده و داریم کم کم نتیجه صبر، تلاش و سختی‌هایی که کشیدیم رو می‌بینیم و برکت کار خالصانه‌مون کم کم برای خودمون لااقل داره نمایان میشه…

ما امسال پروژه «موبیشا» مون که تابستون نصفه و نیمه مجبور شدیم لانچ کنیم رو تونستیم به ۱۱۲ تا اکانت ساخته شده برسونیم و اولین فروش‌مون رو هم همین اواخر بدست آوردیم… ( و چقدرررررر لذت بخش بود اون لحظه برای ما..)

برای سال جدید هدف‌های ویژه ای داریم، تصمیم گرفتیم پر قدرت و قوی کارمون رو پیش ببریم و در عین حال بیشتر به پیشرفت فردی اعضای تیم تکیه کنیم.

راه انداختن دوباره bamdad school و سپردن تسک‌های فنی و غیر فنی بزرگ به خود بچه ها از اولین قدم‌های این راهه و تا این جا که همیشه نتیجه ش مارو شگفت زده کرده…

افتخار می‌کنم که کنار این بچه‌هام و در کنار هم داریم بامداد رو بزرگ و بزرگ‌ترش می‌کنیم 🙂 ❤

 

از لحاظ فردی هم اتفاق‌های خاص و خوبی برای من افتاد که خیلی باز نمی‌خوام اینجا بازشون کنم، اما تا اینجا مهم ترینش حل شدن مشکل سربازی با استفاده از ارشدم بود که برای من به شخصه خیلی لذت بخش و ارزشمند بود.(اگه فردا دوباره قانون ها‌رو عوض نکنن!)

خودم هم از لحاظ شخصیتی خیلی رشد داشتم و به وضوح دارم می‌بینم تفاوت‌هام رو با سال های پیش..  (که شاهد امرش نظر خود بچه های شرکت ه که بهم یادآوری ش می‌کنن همیشه..)

اینکه صبرم بیشتر شده و چالش های بیشتر و متنوع تری رو انتخاب می‌کنم برای انجام دادن برام از ی کار سخت تبدیل شده به ی کار لذت‌بخش و از پیشرفت توی زمینه‌های این کارا دارم لذت می‌برم…

یادکه که یکی از هدف‌گذاری هام برای امسال هم همین بود 🙂

همینطور توانایی ارتباط گیری موثر گرفتن با افراد هم برام خیلی راحت تر شده و از نقطه ضعفم به یکی از نقاط قوتم تبدیل شده..
به طور خلاصه پیشرفتم توی جهان‌بینیم برای خودم قابل توجه ه و لذت می‌برم از آدمی که بهش تبدیل شدم..

هرچند هنوز اول راهم و خیلی مونده تا برسم به اونجایی که می‌خوام باشم و هدفی که برای خودم گذاشتم…

امسال قراره تاریخ ۰۱٫۰۱٫۰۱ توی تقویم هامون دیده بشه، تاریخی که مناسب تقریبا شروع هر‌چیزی ه!
پس بهترین موقع ه که تمام بهونه هامون رو بذاریم کنار و شروع کنیم به رسیدن به تمامی خواسته هامون!

شعار کمپین سال‌نوی بامداد این بود:

 

این ی شروع واقعا تازه‌س! - محمدصالح اسدی صالح اسدی

یادمون باشه همه، که

«این یه شروع واقعا تازه‌س!»

4 دیدگاه برای “این یه شروع واقعا تازه س!”

 1. زهرا قربانی

  خیلی دوست دارم درباره‌ی جزئیاتش باهات صحبت کنم.
  خودت می‌دونی که یکی از آدمایی هستی که به وجودشون توی زندگیم افتخار می‌کنم و بی‌نهایت خوشحالم!
  این یه شروع واقعا تازه‌س! هممون می‌ترکونیم امسال 🙂

  1. مرسی ازت زهرا!
   میدونی که دل به دل راه داره و قطعا این حس دوستی و رفاقت ارزشمنده برای منم 🙂
   ایشالااااا 💪💪

 2. اینکه بالا پایین ها رو با نگاه پیشرفت و جلو رفتن میبینی برام جالبه و وقتی میبینم تو تو اون حایگاه هنوز رشد فردی رو هم برای خودت هم برای تیم ارزشمند میدونی، حس خوبی پیدا میکنم و میبینم که منم چه قد فرصت دارم. چه قد هنوز اول راهم و از اشتباهاتم نترسم. ازت ممنونم که همیشه تجربیاتت رو رون و ساده برامون مینویسی تا حس فوق العاده ای داشته باشیم از خوندنش.

  1. اول از همه، مرسی ازت که نوشته هام رو میخونی و دنبالش می‌کنی!
   حقیقتا برام خیلی ارزشمنده و بهم حسابی انگیزه میده برای ادامه نوشتن هام…
   دوم، همه ما باید همیشه روی رشد فردی مون کار کنیم، چون همیشه و همیشه باید متناسب با زمان تغییرات لازم رو توی خودت بدی و این با رشد کردن فقط امکان پذیره، و این چرخه هیچ‌وقت از حرکت وای نمی‌سته!
   سوم، ممنونم ازت که ازم تعریف می‌کنی :)))
   برام خیلی ارزشمنده نظراتت و امیدوارم زیر هر پست نظرتو بخونم راجبش 🙂

پیام بگذارید